Facilitair Coördinator
Jouw uitdaging
Maak het verschil in een dynamische omgeving waar jouw organisatietalent, mensenkennis en oog voor detail samenkomen. Zorg voor een soepel draaiend gebouw, werk aan innovatieve projecten en ontwikkel jezelf binnen een uitdagende facilitaire rol met volop groeikansen!
Wat jij van ons krijgt
- Een salaris tussen € 3.000,- en € 4.000,- per vier weken (€ 3.250,- en € 4.333,- per maand), afhankelijk van jouw werkervaring;
- Een goed pakket arbeidsvoorwaarden volgens cao Bouw & Infra, 30 vakantiedagen, individueel budget waarvan je ook extra vrije dagen (max 10) kunt kopen en een uitstekend pensioen;
- Een fijne werksfeer met aandacht voor teamspirit en zowel vakinhoudelijke als persoonlijke ontwikkeling;
- De vrijheid om zelfstandig te kunnen werken en tegelijk genoeg kaders om je houvast te bieden.
Wat ga je doen
Als Facilitair Coördinator zorg jij ervoor dat alles binnen ‘jouw’ gebouw op rolletjes loopt. Dit kan een van de prestigieuze utiliteitsgebouwen zijn die wij vanuit Asset Management beheren, maar ook een van onze prachtige kantoorpanden. Jij kent jouw locatie als geen ander en bent dé expert op facilitair gebied.
In nauwe samenwerking met de Facilitair Manager houd je het overzicht en zorg je voor een vlekkeloze uitvoering van de dagelijkse werkzaamheden. Je stelt administratieve en financiële rapportages op, levert managementinformatie aan en onderhoudt contacten met zowel klanten als leveranciers. Afhankelijk van jouw werklocatie stuur je de frontoffice, handymans en logistieke teams functioneel aan. Daarnaast werk je aan diverse projecten, bijvoorbeeld op het gebied van verduurzaming of kostenbesparing. Dit alles binnen een dynamische omgeving die volgens de ISO-managementsystematiek opereert.
Deze rol past perfect bij jou als je sociaal vaardig bent en moeiteloos schakelt tussen verschillende niveaus. Samenwerken met collega’s, stakeholders, leveranciers en opdrachtgevers geeft je energie. Je kunt met vrijwel iedereen goed overweg en bent niet bang om vragen te stellen of met nieuwe ideeën te komen. Plannen, organiseren en het overzicht behouden zijn jouw sterke punten. Daarnaast heb je een brede interesse in Facility Management en de ambitie om je verder te ontwikkelen. Wij bieden je hier volop mogelijkheden voor!
Wat breng je mee
- Je hebt een hbo-diploma op het gebied van Facilitair Management, Hotelschool of vergelijkbaar;
- Je hebt een aantal jaar werkervaring in een vergelijkbare rol;
- Je bent sociaal, communicatief sterk, punctueel en assertief;
- De drive om je te ontwikkelen in jouw vakgebied.
Vragen?
Wil je meer weten over deze vacature, het team en/of de afdeling? Neem dan contact op met onze Recruiter:
Deze vacature is bedoeld voor personen die rechtstreeks bij Ballast Nedam willen solliciteren. Voor specifieke vacatures werken wij samen met de door ons geselecteerde wervingspartners. Aan kandidaten die ongevraagd worden voorgesteld, kunnen geen rechten worden ontleend.
Nino Steenbergen
Over Ballast Nedam Asset Management
Ballast Nedam Asset Management focust zich op het onderhoud en de totale exploitatie van integrale projecten vanuit een regieverantwoordelijkheid. Vanuit een exploitatie- en onderhoudsperspectief kijken zij vanaf de beginfase mee naar het ontwerp van een gebouw. Hierin pakken zij de rol als regieverantwoordelijke, waardoor zij nauwkeurig kunnen inschatten wat nodig is tijdens de exploitatiefase. Deze rol is tijdens het hele proces handig: van het indelen van een gebouw tot de inkoop van producten en het aantrekken van juiste partners. Soms duurt de exploitatiefase wel dertig jaar!
Op dit moment heeft Ballast Nedam Asset Management naast alle eigen huisvesting vier PPS projecten in beheer. Dit zijn de Kromhoutkazerne (Utrecht), Belastingkantoor de Knoop (Utrecht), Pi2 (Zaanstad), DC16 (Rotterdam).
Ballast Nedam Asset Management is er trots op dat zij in 2022 de eerste plaats en in 2024 de tweede plaats heeft behaald in het Provider Performance onderzoek van de Hospitality Group.
Iets voor jou?
Nieuwsgierig geworden of deze functie bij jou past? Neem dan snel contact met ons op! We nodigen je graag uit voor een kop koffie (of thee) om dit verder te bespreken.
Solliciteer